Türkiye Cumhuriyeti

Taşkent Büyükelçiliği

Büyükelçilik Duyurusu

Taşkent Büyükelçiliği Facebookta! , 16.10.2010

Büyükelçiliğimiz ile Özbekistan’da yaşayan vatandaşlarımız arasındaki etkileşimin güçlendirilmesi amacıyla kurulan Facebook sayfamız 16 Ekim 2010 tarihi itibariyle hizmete sunulmuştur.

Facebook sayfamızın, görev bölgemizde düzenlenen ve sizleri yakından ilgilendiren yenilikler, sosyal, kültürel, sportif, vb. faaliyetler ile bu faaliyetlere ve konsolosluk konularına ilişkin duyuruların daha etkin ve geniş şekilde duyurulabilmesine hizmet edeceğine inanıyoruz.

Sayfamızda ayrıca sizlerden e-posta yoluyla gelecek bazı duyuruların yayınlanması da mümkündür. Sayfamızda yayınlanmasını istediğiniz çeşitli konulardaki davet, etkinlik, duyuru vb. içerikli yazılarınızı göndermeniz halinde uygun bulunanlar diğer üyelerin paylaşımına sunulacaktır.

Siyasi içerikli, hakaret ve küfür içeren gönderiler paylaşıma sunulmayacaktır. Sayfamızda yayınlanan duyuru ve diğer yazılar gönderenlerin şahsi görüşlerini yansıtmakta, hiçbir şekilde Büyükelçiliğimizi bağlamamaktadır.

Konsolosluk işlemleriyle ilgili bilgi talebi, danışma, şikayet ve önerilerinizi facebook sayfamız yerine www.konsolosluk.gov.tr sayfasından veya Büyükelçiliğimizin resmi e-posta adresine göndermenizi rica ederiz.

Sayfamızla ilgili görüş ve önerilerinizi e-posta yoluyla bizlerle paylaşmanızdan ve sayfamızı dostlarınıza tavsiye etmenizden memnuniyet duyacağız.

İyi dileklerimizle.